KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9579017
nr 957 9017
Etsning
Christian Due, 46/50, 'Barock', signerad. -60, motivet: 50x41
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:16:38
21/4 21:21:47
600 kr
27/4 17:19:50